1883 Hotel Butik

Rreth hotelit

Hotel Boutique 1883 është një hotel në qytetin E Baku, më pak se 1 km nga atraksioni popullor, Sheshi I Burimeve. Vizitorët mund të shijojnë shërbimet e portierit, një sallë pritjeje të përbashkët, një restorant dhe Wi-Fi falas në të gjithë pronën. Dhoma jo-duhanpirëse janë gjithashtu në dispozicion. Hoteli me 4 yje ofron shërbim në dhomë dhe një tavolinë para 24 orësh. Pijet mund të porositen në bar. Dhomat në Hotel 1883 janë të pajisura me ajër... Mëso më shumë

Ofertat speciale

Shërbimet

 • Mëngjesi

  Continental breakfast and a small buffet sausage,scrambled eggs, cheese,butter,bread,fruits,vegetables,juice,coffee, tea...
 • Parking space

  Free private parking is a convenient offer for guests, allowing them to park their vehicles safely at no additional cost...
 • Wi-fi

  Our hotel provides a fast and reliable Wi-Fi connection, allowing guests to stay connected, work, chat and play during t...
 • Tea station and bottled water

  Enjoy the atmosphere of comfort and hospitality so that every cup of tea becomes an unforgettable experience.