1883 Boutique Hotel, Baku

Hotel Boutique 1883 është një hotel në qytetin E Baku, më pak se 1 km nga atraksioni popullor, Sheshi I Burimeve. Vizitorët mund të shijojnë shërbimet e portierit, një sallë pritjeje të përbashkët, një restorant dhe Wi-Fi falas në të gjithë pronën. Dhoma jo-duhanpirëse janë gjithashtu në dispozicion. Hoteli me 4 yje ofron shërbim në dhomë dhe një tavolinë para 24 orësh. Pijet mund të porositen në bar. Dhomat në Hotel 1883 janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një kasafortë dhe NJË TV me ekran të sheshtë. Komoditetet e tjera përfshijnë një tavolinë shkrimi, kazan, frigorifer dhe një banjo private me dush. Liri krevati dhe peshqirë u ofrohen mysafirëve. Çdo mëngjes, mysafirët në Hotel 1883 mund të shijojnë një mëngjes kontinental. Attraksionet e njohura si Stacioni I Trenit Në Baku, Sheshi I Lirisë dhe Kulla E Vajzës janë të vendosura pranë Hotel 1883. Aeroporti Ndërkombëtar Heydar Aliyev është 23 km larg, dhe shërbimi i paguar i transportit të aeroportit është në dispozicion.

Akomodimet

1883 Boutique Hotel është një zonë jo-pirja e duhanit !

Mbërritja 2:00 e pasdites
Largimi 12:00 e pasdites
Anullimi i rezervimit

Rezervimet mund të anulohen falas në çdo kohë, përveç nga faqja e Internetit dhe rezervimet E pagesave Në Internet, secila ka rregulla të veçanta që mund të kontrollohen para rezervimit në faqen e internetit ! 

Termat & Kushtet

Rezervimet mund të anulohen sipas rregullave të faqes së internetit të rezervimit të gjithë motorët e rezervimit kanë anulime falas!

Ne zakonisht pranojmë para ose karta në vend.

Në rast të një kontrolli të hershëm, ju lutemi na tregoni paraprakisht se është e mundur vetëm nëse dhoma është në dispozicion dhe do të kërkonte pagesë gjysmë ditore