Shërbimet

Shërbimet në 1883 Hotel Butik

Të ofruara për ty

Komoditetet

 • dhomë që nuk lejohet cigarja
 • dollap
 • stendë bagazhesh
 • pasqyrë
 • karrige
 • komodinë
 • rraft rrobash
 • varëse për pallto
 • garderobë
 • dollap
 • tavolinë pune
 • tavolinë pune
 • tavolinë
 • mobilje antike
 • krevat queen
 • Wi-Fi
 • telefon
 • internet
 • telefon dhome
 • pamja e qytetit
 • aksesorët e tualetit
 • peshqirët e tualetit
 • tualet
 • tualeti
 • shapka
 • tualet
 • kabinë dushi
 • bolier
 • dush
 • lavamani
 • dysheme me ngrohje
 • artikuj të tualetit
 • bidé
 • frigorifer i vogël
 • tharëse flokësh
 • hekur
 • llambë
 • llambë tavoline
 • i sigurt
 • tavolinë hekurosjeje
 • shërbimi i lavanderisë (pagesë shtesë)
 • komplet për çaj dhe kafe
 • enë gatimi
 • set çaji
 • mirëmbajtja e shtëpisë
 • ujë në shishe
 • dhomë e papërshkueshme nga zëri
 • shërbimi i dhomës
 • kazan
 • televizion satelitor
 • televizor
 • televizor i thjeshtë
 • televizion kabllor
 • ajër i kondicionuar
 • tualet
 • dush në dysheme
 • rroba banjo
 • dy krevate full size
 • set mobiljesh
 • pajisjet e kozmetikës
 • WC/tualet i ndarë
 • karrige
 • mobilje ekskluzive
 • ballkoni
 • syze
 • enë e sheshtë
 • ngrohje nën dysheme
 • parket
 • pasqyrë kozmetike
 • pamje nga oborri
 • tavolinë konference
 • tavolinë ngrënieje
 • kuzhinë e vogël
 • ekrani i dritares
 • zona e ngrënies
 • kuzhinë
 • derë lidhëse
 • tapet
 • televizor smart
 • vaskë
 • tualet i përbashkët
 • pamja e bukur nga ballkoni
 • ajrosëse rrobash
 • dy dhoma gjumi
 • dy krevate tek
 • dy dhoma
 • pajisjet e kuzhinës
 • aneks kuzhine
 • kabinet frigoriferik
 • ngrohje
 • oxhak
 • dhoma e qëndrimit
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>